رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در سخنانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی مقاومت لبنان در جریان جنگ ۳۳ روزه بود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان سخنانی را در خصوص نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت لبنان در جنگ ۳۳ روزه مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله در این زمینه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی مقاومت لبنان در جریان جنگ ۳۳ روزه بود. حاج قاسم سلیمانی نقش پررنگی در حمایت از مقاومت در جنگ ۳۳ روزه ایفا کرد.
وی افزود: سردار سلیمانی به صورت روزانه و یا هر ساعت با اتاق عملیات جنگ تماس برقرار می‌کرد و زمانی هم که به اتاق عملیات ملحق می‌شد این اطمینان را می‌داد که جمهوری اسلامی ایران از مقاومت لبنان حمایت خواهد کرد.
صفی‌الدین افزود: در جریان اولین تماس تلفنی که با حاج قاسم داشتم، او گفت که من در خدمت مردم هستم. این جمله حاج قاسم برای من بسیار تأثیرگذار بود زیرا او مردم را در اولویت قرار می‌داد.
رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان همچنین گفت: حاج قاسم اعلام کرد که رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور داده‌اند که باید با تمامی امکانات از مقاومت لبنان در برابر رژیم صهیونیستی حمایت به عمل آید.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.