یک نماینده پارلمان عراق با اشاره به برخی تلاش ها برای به تأخیر انداختن زمان برگزاری انتخابات پارلمانی عراق گفت: هدف از تلاش برای تأخیر انتخابات عراق دور زدن اراده مردم است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «محمد شیاع السودانی» نماینده پارلمان عراق به برخی تلاش‌ها برای به تعویق انداختن زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، این نماینده پارلمان عراق در این زمینه تصریح کرد: هدف اصلی و اساسی از تلاش برای به تأخیر انداختن انتخابات پارلمانی عراق دور زدن اراده مردم است. برخی طرف‌های خارجی هم خواهان این موضوع هستند.
محمد شیاع السودانی در ادامه اظهارات خود گفت: واقعیت این است که برخی از آرا مردم هراس دارند و به همین دلیل تلاش می‌کنند تا انتخابات پارلمانی زودهنگام در موعدد مقرر و از پیش‌تعیین‌شده خود برگزار نشود.
پیشتر هم «سلیم حمزه» نماینده پارلمان عراق گفته بود: احتمال تعویق مجدد زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور وجود دارد. با توجه به فضای کنونی در عرصه‌های سیاسی و امنیتی، احتمال دارد انتخابات در موعد از پیش تعیین شده برگزار نشود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari