رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که حزب الله دنبال تشکیل کابینه ای به نفع مردم این کشور است نه سیاستمداران.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد، رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که حزب الله دنبال تشکیل دولتی به نفع مردم است نه سیاستمداران.
ابراهیم امین السید افزود: حزب الله برایش اینکه چه کسی به عنوان نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت انتخاب می‌شود اهمیتی ندارد بلکه به دنبال تشکیل دولتی به سود مردم است نه سیاستمداران.
رئیس شورای سیاسی حزب الله در مراسمی بمناسبت سالروز پیروزی تموز در سال ۲۰۰۶ که در مرکز فرهنگی امام خمینی (ره) در بعلبک برگزار گردید، تاکید کرد: حزب الله تمام تلاش خود را برای رفع خواری و اهانت به مردم بکار خواهد بست و از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.
وی ادامه داد: اقدامات مقاومت در جنگ تموز در راستای نابودی رژیم صهیونیستی بود و هر کس می‌پندارد مقاومت مواضع راهبردی خود را ترک خواهد کرد در توهم به سر می‌برد. عظمت پیروزی مقاومت در جنگ تموز پایه گذاری شکست رژیم صهیونیستی بود.
ابراهیم امین السید تصریح کرد: پیروزی تموز موجب شد تا رژیم اشغالگر در مورد آینده و سرنوشت خود دچار سوال شود و به شکل آشکار در خصوص آن ابراز نگرانی نماید.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari