یک وبگاه متعلق به رژیم صهیونیستی در گزارشی به توانمندی و قدرت حزب الله لبنان اذعان کرد و توانایی سازمان حزب الله لبنان را در حد یک ارتش تمام عیار عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، یک وبگاه متعلق به رژیم صهیونیستی در گزارشی به توانمندی و قدرت حزب الله لبنان اذعان کرد.
در این ارتباط، وبگاه صهیونیستی والا در گزارش خود با بررسی توانمندی‌های حزب‌الله لبنان گفته است: حزب‌الله دیگر همان سازمانی نیست که همه ما در گذشته با آن آشنا بودیم، اکنون حزب‌الله یک ارتش تمام عیار و آموزش‌دیده است که از تحولات مختلف کسب تجربه می کند.
در بخشی از این گزارش همچنین درباره حزب الله گفته شده که این سازمان توانایی‌هایی دارد که از یک ارتش رسمی غربی چیزی کمتر نیست و در قالب یک تقسیم‌بندی خیلی خوب در حال فعالیت است.
چندی قبل نیز روزنامه عبری زبان اورشلیم پست در گزارشی به قلم «الی بار أون»، از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به توان نظامی حزب‌الله لبنان پرداخته و نوشته بود که حزب‌الله می‌تواند در جنگ بعدی روزانه ۴۰۰۰ موشک به مناطق حساس در اراضی اشغالی شلیک کند.
طبق این گزارش، کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی می‌گویند که حزب‌الله اکنون ده‌ها موشک نقطه زن دارد و این توانایی آن را قادر می‌سازد تا در هر درگیری با رژیم صهیونیستی در آینده حملات خاصی انجام دهد و مکان‌های مهم استراتژیک را هدف قرار دهد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari