نیروهای ارتش عراق طی عملیات هایی جداگانه در استان های «الانبار» و «صلاح الدین» عراق موفق شدند ۳ عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، سلسله عملیات‌های ضد تروریستی ارتش عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای عراقی به تازگی عملیات‌های جدیدی را علیه بقایای تکفیریها ترتیب دادند.
بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش عراق مواضع تروریست‌های تکفیری داعش در استان الانبار را هدف قرار دادند. آنها همچنین به صورت غافلگیرانه مراکز تجمع بقایای داعش در استان صلاح‌الدین را نیز هدف قرار دادند.
منابع امنیتی عراق اعلام کردند که نیروهای این کشور در جریان دو عملیات مذکور موفق شدند ۳ تَن از عناصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کنند. این درحالی است که طی روزهای گذشته عملیات‌هایی مشابه در استان‌های دیگر انجام شده است.
پیش از این نیز، نیروهای ارتش عراق عملیاتی را در استان نینوا علیه بقایای عناصر تکفیری داعش انجام دادند. «یحیی رسول» سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق اعلام کرد که به دنبال این عملیات ۱۲ عنصر تکفیری شناسایی و بازداشت شدند.
گفتنی است، به تازگی تحرکات بقایای تکفیری‌ها در عراق تشدید شده است. این درحالی است که از مدتها پیش گزارش‌هایی مبنی بر تلاش ایالات متحده آمریکا برای احیای داعش در عراق منتشر شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari