یک شبکه عبری‌زبان مدعی نبرد جدیدی تحت رهبری دبیرکل حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی شد.
به گزارش ایسنا، شبکه اسرائیلی”کان” امروز (یکشنبه) گزارش داد، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان شخصاً از طریق سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، به ویژه توییتر، جنگ رسانه‌ای را علیه اسرائیل هدایت می‌کند. این منبع گفت، این جنگ، یک جنگ سرد میان طرفین لبنانی و اسرائیلی است.
شبکه اسرائیلی کان در گزارشی از طریق پایگاه اینترنتی خود تحت عنوان “نصرالله علیه ارتش اسرائیل: جنگ سرد میان لبنان و اسرائیل” تاکید کرد که یک جنگ محرمانه در زیر رادار در حال انجام است و کسی شاهد آن نیست. این نبرد از چند ماه پیش آغاز شده و در این روزها ادامه دارد که شامل بمب‌ها یا هواپیماهای نیروی هوایی اسرائیل نبوده بلکه جنگی است که در توییتر انجام می‌شود.
این کانال عبری اشاره کرد که این جنگ، جنگ ادراک و آگاهی و به رهبری شخص حسن نصرالله، دبیرکل “حزب الله” لبنان است؛ “نامی که در سال‌های اخیر طنین انداز شده و همه شگفت زده در برابر سخنانش ایستاده‌اند”.
روزنامه عبری”معاریو” روز شنبه نوشت: لبنان وضعیت اقتصادی بسیار دشواری را پشت سر می‌گذارد و حزب‌الله محبوبیت خود را در داخل لبنان تقویت می‌کند.
این روزنامه مدعی شد که این یک فرصت خوب برای اسرائیل جهت تغییر وضعیت فعلی و غافلگیری دشمن در سخت‌ترین دوره خود است.
این روزنامه علی رغم اذعان به وضعیت آرام در مرزهای لبنان و اسرائیل بر این باور است که سومین نبرد اسرائیل علیه لبنان به زودی آغاز خواهد شد و در عین حال “پاسخ قاطع اسرائیل به ضعف جبهه داخلی لبنان” را خواستار شده است به زعم اینکه پاسخ تل‌آویو  آینده لبنان و اسرائیل را با هم تعیین می‌کند.
این روزنامه عبری در سایت خود مدعی شد که “حسن نصرالله می‌خواهد بدون ورود مستقیم به درگیری نظامی با ارتش اسرائیل، مرزهای لبنان و اسرائیل را اشغال کند”.
روزنامه مذکور ارتش اسرائیل را به حمله پیشدستانه علیه حزب‌الله و بهره برداری از ضعف و فروپاشی اقتصاد لبنان فراخواند و ادعا کرد که حزب‌الله لبنان روزی که قدرتمندتر شود این ضربه را خواهد زد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari