جنبش حماس در بیانیه ای به حمله شب گذشته رژیم صهیونیستی به نوارغزه اشاره و اعلام کرد: این بمباران تلاشی شکست خورده برای نمایش قدرت از سوی دشمن صهیونیستی بود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، جنبش حماس در بیانیه ای به حمله هوایی شب گذشته رژیم صهیونیستی به جنوب و شمال نوارغزه واکنش نشان داد.
این جنبش اعلام کرد: بمباران نوارغزه تلاشی شکست خورده از سوی رژیم صهیونیستی برای نمایش قدرتی ناتوان بود و هدف آن ترمیم چهره شکست خورده ارتش این رژیم است، شکستی که در نبرد شمشیر قدس حاصل شد.
در ادامه بیانیه گفته شده است: این بمباران هرگز مقاومت ما را برای استیفای حقوق از دست رفته مان متوقف نخواهد کرد. ما به مبارزات مشروع خود برای برخورداری از زندگی توام با آزادی و کرامت انسانی در سرزمین مادری مان فلسطین ادامه خواهیم داد.
در پایان بیانیه گفته شده است: مقاومت قهرمان فلسطین آمادگی دارد تا با تمامی گزینه ها تعامل کند و هرگز اجازه نخواهد داد اشغالگران صهیونیست معادلات خود را تحمیل کنند.
منابع خبری شب گذشته از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در خانیونس در شمال شرقی نوارغزه خبر دادند.
گفته می‌شود این حمله که احتمالاً با استفاده از پهپاد انجام شده است در واکنش به ارسال بالنهای آتش زا از نوارغزه به سمت اراضی اشغالی صورت گرفته است.
شبکه الجزیره در عین حال گزارش داد که علاوه بر مناطق شرقی، مناطقی در جنوب نوارغزه نیز هدف حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
پیش از این وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با هشدار درباره اینکه ارسال مجدد بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه را تحمل نمی‌کنند، تهدید کرده بود که حملات هوایی به این منطقه را ادامه خواهند داد.
بالن‌های آتش‌زا به قدری برای شهرک‌نشینان مشکل‌ساز بوده‌اند که علاوه بر واکنش «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، باعث شد شهرک‌نشینان اطراف غزه تصریح کنند که خطر این بالن‌ها از موشک‌های مقاومت کمتر نیست.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari