سفیر روسیه در آمریکا امروز در سخنانی اعلام کرد: آمریکا طی ۶ سال اخیر ۶ پیشنهاد مربوط به امنیت سایبری از سوی مسکو را بی‌پاسخ گذاشته‌ است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «آناتولی آنتونوف» سفیر روسیه در آمریکا امروز چهارشنبه در سخنانی اعلام کرد که واشنگتن به ۶ درخواست برای مذاکرات مربوط به امنیت سایبری از سوی مسکو طی ۶ سال اخیر پاسخی نداده است.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، سفیر روسیه در آمریکا در این خصوص گفت: ما به دفعات ابتکار برقراری ارتباطات مربوطه را به واشنگتن ارائه کرده ایم. از سال ۲۰۱۵، ۶ پیشنهاد به طرف آمریکایی ارسال کردیم تا چنین تعاملاتی آغاز شود. از جمله آنها می توان به اجماع بر سر توافقی دوجانبه درباره جلوگیری از حوادث سایبری، تضمین دو طرف مبنی بر عدم مداخله در امور داخلی یکدیگر و به ویژه رویه های انتخاباتی از طریق فناوری های اطلاعات و ارتباطات، امضای توافقی بین المللی بر سر قبول تعهدات کشورها درخصوص عدم به راه انداختن حمله به دیگران از طریق فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات اشاره کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: اما متأسفانه هیچ پاسخی درخصوص هیچیک از پیشنهادات ما دریافت نشد. در هر صورت، امیدواریم که ارتباطاتی منظم و دارای ماهیت حقیقی به از بین بردن نگرانی‌هایی که در این حوزه انباشت شده اند، کمک کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.