کتائب حزب الله تاکید کرد که هر اندازه فشار و موانع در راستای اخراج ارتش آمریکا از خاک عراق افزایش پیدا کند این نیرو از هدف خود کوتاه نخواهد آمد.
به گزارش خبرگزاری مهر، کتائب حزب الله عراق با انتشار بیانیه‌ای بر لزوم بیرون راندن تمامی نظامیان آمریکایی از خاک عراق تأکید کرد.
در این بیانیه تاکید شده است: هر اندازه فشار و موانع در راستای اخراج ارتش آمریکا از خاک عراق افزایش پیدا کند این نیرو از هدف خود در تحقق این امر مهم و حیاتی کوتاه نخواهد آمد.
همچنین در ادامه این بیانیه ضمن هشدار به ایالات متحده مبنی بر اینکه اگر تروریست‌های آمریکایی از عراق خارج نشوند، نیروهای این کشور با غافلگیری‌های بیشتری روبه رو خواهند شد، آمده است: مقاومت با تمام گروه‌هایش، به مثابه خاری در چشم آمریکا خواهد بود و در نهایت آمریکایی‌ها با همین مقاومت جانانه از صحنه بیرون می‌روند.
پیشتر هم «ابو علی العسکری» مسئول دفتر امنیتی جنبش کتائب حزب الله سخنانی را در خصوص حملات به مراکز دیپلماتیک در این کشور مطرح کرده بود.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: از دیدگاه مقاومت عراق هرگونه حمله به مراکز دیپلماتیک مردود است. این مسئول دفتر امنیتی حزب الله عراق افزود: کسانی که از حضور اشغالگران در عراق حمایت می‌کنند، خائن هستند.
وی با اشاره به سلسله تجاوزات نظامی ایالات متحده آمریکا به مواضع مقاومت، تصریح کرد: واکنش مقاومت عراق به هرگونه تجاوز نظامی کوبنده خواهد بود. تا زمانی که نیروهای نظامی آمریکا از خاک عراق خارج نشوند، مورد هدف قرار خواهند گرفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari