به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیستها در شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری ۱۰ فلسطینی زخمی شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه شهروندان فلسطینی در نقاط مختلف اراضی اشغالی ادامه دارد. صهیونیست‌ها به شهرک «بیتا» واقع در نابلس در کرانه باختری یورش بردند.
بر اساس این گزارش، به دنبال یورش وحشیانه صهیونیست‌ها به شهرک بیتا درگیری شدیدی میان آنها با شهروندان فلسطینی صورت گرفت. صهیونیست‌ها از گازهای اشک آور و گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند.
رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که در پی این درگیری‌ها ۱۰ فلسطینی زخمی شدند. حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است. چندی پیش «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از عموم فلسطینیان ساکن کرانه باختری خواست تا به جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه پاسخ دهند.
القانوع گفت که ساکنان کرانه باختری در پاسخ به جنایات بی‌وقفه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست و ادامه شهرک‌سازی آنها در اراضی فلسطین، باید زمین را زیر پای اشغالگران صهیونیست به آتش بکشند و در هر جایی به مقابله با آن‌ها برخیزند.
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن تمجید از پایداری و مقاومت قهرمانانه فلسطینیان ساکن کرانه باختری به ویژه ساکنان شهرک‌های بیتا، بیت دجن، کفر قدوم و قصره در برابر اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که ادامه تظاهرات علیه شهرک‌سازی و درگیری با اشغالگران، طرح‌های شوم و استعمارگرانه رژیم صهیونیستی را به شکست خواهد کشاند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *