جنبش های حماس و جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای شهادت شوکت خالد عوض جوان فلسطینی بدست نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی را تسلیت گفتند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، دو جنبش حماس و جهاد اسلامی هر کدام با صدور بیانیه‌ای شهادت شوکت خالد عوض جوان فلسطینی را تسلیت گفتند.
همچنین جهاد اسلامی خواستار خیزش دوباره فلسطینیان علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی و برخورد با اقدامات تجاوزکارانه این رژیم همچون شهرک سازی در کرانه باختری شد.
براساس اذعان رسانه‌های اسراییلی و به نقل از گزارش ارتش این رژیم، خالد عوض که پیشتر به ضرب گلوله نظامیان رژیم اشغالگر در جریان درگیری‌های بیت امر به شهادت رسید یک تهدید امنیتی نبوده است و بی علت به سوی او تیراندازی شده است.
گفتنی است که «خالد عوض» جوان ۲۰ ساله فلسطینی امروز پنجشنبه و در پی اصابت گلوله از سوی نظامیان اشغالگر صهیونیست به سر و شکم وی به شهادت رسید.
این حادثه در شهرک «بیت امر» واقع در الخلیل روی داده است.
منابع فلسطینی شامگاه چهارشنبه نیز از شهادت یک کودک فلسطینی براثر شدت جراحات وارده در تیراندازی نظامیان صهیونیست در شمال الخلیل واقع در کرانه باختری خبر داده بودند.
وزارت بهداشت فلسطین در رام الله اعلام کرد که «محمد موید العلامی» کودک ۱۱ ساله فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست در منطقه «بیت امر» در شمال الخلیل به شهادت رسید.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari