همزمان با بارش شدید و شسته شدن خاک در اثر سیلاب در منطقه ای در غرب ایالت «کلرادو» آمریکا، بزرگراهی کاملا بسته شد و رانندگان و سرنشینان خودروها مجبور شدند شب سختی را سپری کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ای بی سی نیوز، مقامات ایالت «کلرادو» آمریکا اعلام کردند که به علت وقوع گل لغزه ناشی از بارش شدید باران در منطقه ای که پیشتر از بابت وقوع حریق آسیب جدی دیده بود، بیش از صد نفر، شامل حدود ۳۰ نفر که در تونل پناه گرفته بودند، مجبور شدند شب را در یک بزرگراه در غرب این ایالت بگذرانند.
سخنگوی دفتر کلانتر بخش «گارفیلد» در این رابطه گفت که این نفرات به همراه خودروهایشان پنجشنبه شب (به وقت محلی) در بزرگراه بین ایالتی در «گلن وود کنیون» گیر افتاده بودند. آنهایی که در تونل گیر کرده بودند، مجبور شدند حدود ۹ ساعت را آنجا سر کنند تا اینکه نیروهای امدادی موفق شدند راهی را برای خروج شان از لابلای گل و لای در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح جمعه باز کنند.
وزارت راه این کشور اعلام کرد که ۱۰۸ نفر شامل ۲۹ تن در تونل تمام شب را در این بزرگراه گیر کرده بودند. بین ۶۵ تا ۷۰ نفر از این افراد سرگردان و مستاصل مجبور به ماندن در یک استراحتگاه تا بعد از ظهر جمعه شدند تا نیروهای امدادی بتوانند مسیری امن برای عبور از بین گل ولای و آوار باز کنند.
وزارت راه همچنین اعلام کرد که این بزرگراه تا پایان هفته جهت عملیات پاکسازی بسته خواهد ماند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari