رهبر کره شمالی یک ماه بعد از آن که تلویزیون دولتی این کشور "لاغر شدن" او را "غم انگیز" خواند، بر اساس تصاویری جدید ظاهرا حتی وزنش کمتر هم شده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از دیلی میل، بعد از آنکه گزارش شد وزن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اوایل سال جاری میلادی حدود ۲۰ کیلو کاهش یافته، در تصاویری جدید به نظر می‌رسد که او حتی وزنش کمتر هم شده است.
در این تصاویر این رهبر کره شمالی در حال دست تکان دادن برای جمعی از افسران مشتاق ارتش کشورش نشان داده می‌شود و به نظر می‌رسد از ناحیه کمر و صورت وزن بیشتری از دست داده و لباسش که به سبک “مائو” بنیانگذار جمهوری خلق چین است، به نظر کمی شل می‌رسید.
تصاویر اولین کارگاه با فرماندهان و افسران سیاسی ارتش خلق کره در ماه ژوئیه نشان می‌دهند که کیم صورتش به طرزی مشخص لاغرتر است.
یک ماه قبل تلویزیون دولتی کره شمالی اعلام داشت “لاغر شدن” کیم جونگ اون “قلب مردم ما را به درد آورد”. این یک برنامه شدیدا غیر معمول در کشوری است که در آن بحث علنی درباره سلامت و زندگی شخصی رهبرش همواره ممنوع بوده است.
رسانه دولتی شدیدا کنترل شده کره شمالی در ۲۵ ژوئن به نقل از یکی از ساکنان ناشناس پیونگ یانگ گزارش کرد که او گفت، همه در کره شمالی بعد از دیدن تصاویر کیم جونگ اونی که به طرزی مشخص لاغرتر شده، قلبشان به درد آمد.
تحلیلگران می‌گویند این صحبتها نشان دهنده این است که مقامهای کره شمای به دنبال استفاده از فرصت تغییر وزن کیم جونگ اون هستند تا در زمانه درماندگی، وفاداری خود به حکومت را تقویت کنند.
این کشور فقیر مسلح به سلاح هسته‌ای در پشت سنگربندی خودخواسته‌اش به بهانه همه گیری کروناویروس، منزوی‌تر از هر زمان دیگری است و ماه جاری میلادی اذعان کرد که در حال مقابله با یک بحران غذایی بوده و زنگ خطر را در کشوری با یک صنعت کشاورزی رو به احتضار که مدتها به سختی غذایش را تامین کرده، به صدا در آورد.
همزمان مساله سلامت کیم جونگ اون از نزدیک در سطح بین‌المللی نیز رصد میشود، همچنان که مرگ ناگهانی او باعث طرح پرسشهایی درباره جانشینی و ثبات می‌شود.
این رهبر کره شمالی که به داشتن اعتیاد سنگین به سیگار شناخته شده است، مدتهاست که چاق است و در سالهای اخیر به نظر می‌رسد وزنش به طور مداوم بیشتر می‌شود.
اما در تصاویر اخیرا منتشر شده در خبرگزاری دولتی کره شمالی و در تلویزیون دولتی این کشور وزنش به طرزی مشخص کمتر به نظر می‌رسد.
برخی ناظران می‌گویند که کیم جونگ اون احتمالا حدود ۱۰ تا ۲۰ کیلو وزن کم کرده است.
انتهای پیام
خدارهبرانه خودکامه رو به درک واصل کنه امینننن
آی ننه بمیره برات ، کیم جون من چی لاغر شده ،،. ننه یه چیزی بخور چاق شی …
شاید مرده ، اینم بدلشه
اگرچه دیکتاتوره ولی خودشم با مردم رنج‌ میکشه
رهبر کره شمالی باتوجه به اینکه عشق سلاح دارن و اعتیاد شدیدی نسبت به سیگار داره خیلی احتمالش هست که سرطان گرفته
به درک بزارید بمیره دیکتاتور کثافت
انشاءالله که به زودی سقط شود و مردم کره رها شوند….آخر و عاقبت همه دیکتاتورها لاغر شدن تدریجی است!!! فاعتبروا یا اولوالابصار
خو به جهنم. الان این خبر چه دردی از مردم ایران دوا میکنه؟
ان شاءالله خداوند شرتمامی دیکتاتوران فاسد ومستبد وخودشیفته جهان را با کرونای منحوس یکباره ازصفحه تاریخ محووناپدید کند وباعث ارامش اسایش وسلامتی تمام ملل گردد الهی امین زنده باد سلامتی زنده بادآزادی وآزادگی
به درک
به نوع افراد نمی گویند رهبر . او یک دیکتاتور به تمام معناست.
داره دمبل می زنه وزنش کم شه خوشگل موشگل شه
خب شما چکاراین بنده خدا دارید. حتمأ رژیم غذایی گرفته الان دیگه همه عمل لاغری انجام میدن اینکه بدون عمل لاغربشه که ازعمل بهتره
ایول از چی استفاده کرده ما هم استفاده کنیم تا لاغر شویم
خودمون کم مشکل داریم. مونده فقط مشکل کیم جونگ را حل کنیم!!!
الان مشکل مردم لاغر شدن فلان رییس جمهور هست .
به درک که لاغر شده گور پدر همه کشورهای کمونیستی
دشمنان آمریکا به سندروم "حقارت" دچار می شوند آیا این چیزی است که من درک می کنم؟مگر آمریکا شیطان بزرگ نبود؟
جمهوری خلق کره شمالی!!!! عجب واژه مسخره‌ای!!! جمهوریش کجاست؟ خلقش کجاست؟ تفاوت کره شمالی با کره جنوبی در حاکمانشان نیست بلکه در ملتشان هست. همانطور که در اقتصاد تقاضا و عرضه وجود دارد در سیاست هم این اصل وجود دارد، تقاضای مردم کره شمالی پدر این بود و تقاضای مردم کره جنوبی حکومتی مردم سالار.
ب امید سرنگونی تمام دیکتاتورهای دور و نزدیک
به ما چه که لاغر شده. کاش به کودکان کار در کنار خیابون هم نگاه میکردین که چقدر لاغر شدن.

source

توسط jahankhabari