عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با بیان اینکه «شمشیر قدس» آخرین نبرد با اشغالگران محسوب نمی شود، گفت: نبرد ما با صهیونیستها تا زمان آزادسازی تمام خاک فلسطین ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «خالد البطش» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در اظهاراتی گفت: «شمشیر قدس» آخرین نبرد مقاومت فلسطین با اشغالگران صهیونیست به شمار نمی‌رود.
بر اساس این گزارش، عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه تصریح کرد: نبرد ما با صهیونیست‌ها تا زمان آزادسازی تمام خاک فلسطین ادامه خواهد داشت. تا زمانی که صهیونیست‌ها در اراضی فلسطین اشغالگری می‌کنند، نبرد علیه آنها متوقف نخواهد شد.
خالد البطش همچنین تصریح کرد: رژیم اشغالگر به اشتباه تصور می‌کرد که می‌تواند بر مقاومت ما پیروز شود، اما امکانات مقاومت موجب غافلگیری شدید صهیونیست‌ها شد. پیامدهای نبرد شمشیر قدس هنوز هم قابل مشاهده است.
این عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین اظهار داشت: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند تا از طریق تشدید محاصره غزه و ممانعت از ورود کالاهای مختلف به این منطقه اهدافی را محقق سازد که در عرصه میدانی از دستیابی به آنها عاجز ماند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *