در پی افزایش میزان شیوع کرونا در تایلند، شهروندان بانکوک در اعتراض به نحوه مدیریت و مبارزه دولت این کشور در برابر کرونا به خیابان ها آمدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در پی تداوم ناآرامی‌ها در تایلند، معترضین به عملکرد ضعیف دولت این کشور در قبال مبارزه با شیوع کرونا امروز با خودروها و موتور سیکلت های خود برای تظاهرات به خیابان‌های بانکوک آمده و خواستار استعفای «پرایوث چان اوچا» نخست وزیر این کشور شدند.
بر اساس این گزارش، معترضین با پیمایش مسیری بیست کیلومتری در بانکوک با به صدا در آوردن بوق خودروهای خود، از مرکز این شهر به سمت فرودگاه بین‌المللی بانکوک حرکت کردند.
لازم به ذکر است تعداد مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا در تایلند، طی روزهای اخیر به رکوردی تاریخی رسیده است. تنها امروز، یکشنبه، مقام‌های بهداشتی تایلند از ابتلای ۱۸۰۲۷ نفر به کرونا و همچنین مرگ ۱۳۳ نفر در این کشور بر اثر ابتلاء به کرونا خبر دادند.
معترضین به نحوه اداره کشور توسط نخست وزیر تایلند، از هفته گذشته بار دیگر به خیابان‌های شهرهای مختلف این کشور آمده و علیه سیاست‌های دولت چان اوچا دست به اعتراضات گسترده زده زده‌اند
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari