وزارت خارجه انگلیس امروز و در همدستی با صهیونیست‌ها سفیر ایران را در ارتباط با کِشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در دریای عمان احضار کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه انگلیس امروز دوشنبه سفیر جمهوری اسلامی ایران را در ارتباط با کِشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در دریای عمان احضار کرد.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، «جیمز کلورلی» معاون وزیر خارجه انگلیس در این دیدار با طرح ادعایی بی اساس مدعی شد که تهران باید فوراً اقداماتی که صلح و امنیت بین‌المللی را به خطر می‌اندازد متوقف کند!
وی در ادامه ادعا کرد که کِشتی‌ها باید بتوانند آزادانه مطابق قوانین بین‌المللی حرکت کنند!
این در حالیست که یک کشتی در آخرین دقایق پنجشنبه شب در شمال شرقی جزیره «مصیره» در دریای عمان هدف حمله قرار گرفت. وزارت دفاع انگلیس بعداً با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کشتی هدف قرار گرفته شده در دریای عمان یک کشتی تجاری متعلق به رژیم صهیونیستی بوده است.
منابع خبری همچنین گفتند که «ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در غرب آسیا» نیز به درخواست‌ها برای پاسخگویی در ارتباط با این حمله پاسخی نداده است.
همچنین خبرنگار شبکه صهیونیستی «کان» بیانیه‌ای را از سوی مالک کشتی هدف قرار گرفته در دریای عمان منتشر کرد. این بیانیه از سوی شرکت «زودیاک ماریتایم» مالک کشتی آسیب دیده اسرائیلی منتشر شده است.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *