روزنامه "الاخبار" لبنان امروز سه شنبه اعلام کرد که تهدید مقاومت فلسطین موجب شد تا دادگاه عالی رژیم صهیونیستی صدور حکم تخلیه خانه‌های فلسطینیان در محله شیخ جراح در قدس اشغالی را به تعویق بیندازد.
به گزارش ایسنا، الاخبار به نقل از برخی منابع در مقاومت اعلام کرد که مقاومت فلسطین در غزه پیام شدیداللحنی از طریق مصر برای رژیم صهیونیستی ارسال و اعلام کرده که به دقت اوضاع در قدس به ویژه محله شیخ جراح را تحت نظر دارد و در صورتی که این رژیم بخواهد خطوط قرمز را زیرپا بگذارد، همانند چند ماه پیش که نبرد شمشیر قدس آغاز شد، اوضاع را بهم خواهد زد.
به گفته این روزنامه، گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه تهدید کرده‌اند که در صورت صدور حکم تخلیه خانه‌های ساکنان محله شیخ جراح، حملات راکتی به شهرها و مناطق صهیونیست‌نشین را ازسرخواهند گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مصر نیز در واکنش به این تهدیدات گفت که رژیم صهیونیستی به این کشور ابلاغ کرده که در تلاش برای کاهش تنش و درگیری‌ها در قدس خواهد بود.
دادگاه عالی رژیم صهیونیستی نهایتا در جلسه روز دوشنبه صدور حکم تخلیه خانه‌های ۴ خانواده فلسطینی در محله شیخ جراح را به وقتی دیگر موکول کرد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari