رئیس جمهوری سوریه در سخنانی به مناسبت سالروز تشکیل ارتش کشورش گفت که متجاوزان و تجهیزاتشان دربرابر همبستگی و اتحاد سوری‌ها و ارتش آن شکست خوردند.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در سخنانی هفتاد و ششمین سالروز تاسیس ارتش عربی سوریه را تبریک گفت.
وی در این باره گفت: این جشن‌ها دوباره در سایه جنگ مستمر در حال برگزاری است و ارتش همچنان به وظیفه خود در قبال کشور عمل می‌کند و اقدامات قهرمانانه بسیاری را در تاریخ خود می‌نویسد.
بشار اسد خطاب به نیروهای ارتش کشورش ادامه داد: متجاوزان با روش‌های مختلف از خیانت گرفته تا فریب سعی کردند ثبات و پایداری شما را با تمام توان تضعیف کنند و به همین منظور تمامی تجهیزات و ابزارهای تروریستی‌شان را بسیج و مسلح کردند، اما در نهایت شکست خوردند؛ چراکه شما همواره متحد، یکپارچه و همگام بوده‌اید.
وی تاکید کرد: شما امروز می‌توانید به وابستگی‌تان به نیروهای مسلح سوریه افتخار کنید؛ نیروهایی که نقش اصلی و مهمی را در راستای حفاظت از میهن و ملت آن ایفا کردند و اگر فداکاری‌ها و رشادت‌های مداوم آنها تا به امروز نبود، هیچ پیروزی و دستاوردی محقق نمی‌شد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari