یک نماینده پارلمان عراق با اشاره به عملیات غافلگیرانه مقاومت لبنان علیه رژیم صهیونیستی، گفت: آنچه که در جنوب لبنان رخ داد یک پیروزی بزرگ برای این کشور بود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «نعیم العبودی» نماینده پارلمان عراق به حمله غافلگیرانه حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
در همین ارتباط، این نماینده پارلمان عراق گفت: آنچه که در جنوب لبنان رخ داد یک پیروزی بزرگ برای این کشور بود. پیروزی تنها در ادامه دادن به نبردها نیست؛ گاهی پیروزی در جلوگیری از ادامه نبرد است.
العبودی در ادامه نیز اظهار داشت: اظهارات دشمن اسرائیلی مبنی بر اینکه در زمان و مکان مناسبی به مقاومت پاسخ خواهد داد نیز یک پیروزی به حساب می‌آید. حزب الله لبنان دیروز جمعه به حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به مرزهای جنوبی این کشور واکنش نشان داد. پس از شلیک ده‌ها موشک به سمت مواضع صهیونیست‌ها، حزب الله لبنان ضمن برعهده گرفتن این حملات اعلام کرد: در ساعت ۱۱:۱۵ روز جمعه با ده‌ها راکت، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا هدف قرار گرفته است.
در همین ارتباط، حزب الله لبنان تصریح کرد: یگان‌های شهیدان علی کامل محسن و محمد قاسم طحان مناطق اطراف مواضع اشغالگران را در مزارع شبعا هدف قرار دادند. در بیانیه حزب الله آمده است: این حمله با دهها راکت از نوع ۱۲۲ میلی متری انجام شد. این حملات راکتی در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به الجرمق و الشواکر لبنان رخ داده است. اقدام غافلگیرکننده حزب الله و حملات آن به مواضع رژیم صهیونیستی واکنش‌های متعددی به دنبال داشت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari