رئیس پارلمان لبنان در واکنش به تجاوزگری های رژیم صهیونیستی به مرزهای لبنان، گفت: تحولات ۲ روز اخیر این واقعیت را ثابت کرد که صهیونیستها تنها زبان زور را می فهمند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان به حملات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی به مرزهای لبنان واکنش نشان داد. وی گفت: تحولات ۲ روز اخیر این واقعیت را ثابت کرد که صهیونیست‌ها تنها زبان زور را می‌فهمند.
بر اساس این گزارش، رئیس پارلمان لبنان افزود: رژیم صهیونیستی یک بار دیگر ثابت کرد که تجاوزگری جزئی جدایی ناپذیر از طبیعت و ماهیت آن است. تنها راه مقابله با صهیونیست‌ها تمسک به وحدت و مقاومت است.
پس از شلیک ده‌ها موشک به سمت صهیونیست‌ها، حزب الله لبنان ضمن برعهده گرفتن این حملات اعلام کرد: در ساعت ۱۱:۱۵ امروز جمعه با ده‌ها راکت، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا هدف قرار گرفته است.
مقاومت اسلامی لبنان بیانیه‌ای درباره حملات راکتی از جنوب لبنان به سمت مواضع رژیم صهیونیستی صادر کرد و مسئولیت حملات را برعهده گرفت که در این بیانیه آمده است: یگان‌های شهیدان علی کامل محسن و محمد قاسم طحان مناطق اطراف مواضع اشغالگران را در مزارع شبعا هدف قرار دادند.
در این بیانیه آمده است: این حمله با ده‌ها راکت از نوع ۱۲۲ میلی متری انجام شد. این حملات راکتی در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به الجرمق و الشواکر لبنان رخ داده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari