رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه حزب‌الله لبنان امروز به الگویی موفق و فراگیر در مقاومت برابر استکبار است، گفت: حزب‌الله توانسته بازدارندگی مؤثری در برابر دشمن صهیونیستی به نمایش بگذارد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در دیدار «شیخ نعیم قاسم» قائم‌مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه الگوی مقاومت و ایستادگی حزب‌الله در برابر استکبار امروز به یک الگوی موفق و فراگیر تبدیل شده است، گفت: حزب‌الله لبنان توانسته بازدارندگی مؤثری در برابر دشمن صهیونیستی، گروه‌های تکفیری و به طور کلی فتنه‌های آشکار و پنهان به نمایش بگذارد.
وی افزود: امیدی که مجموعه اثرگذار حزب‌الله لبنان برای ایستادگی در دل ملت‌ها ایجاد کرده، باعث شده است که دشمن تلاش کند به هر نحو ممکن در برابر گسترش این الگوی اثربخش مانع‌تراشی کند و لذا ایجاد محدودیت و بستن رسانه‌های جریان مقاومت در همین راستا صورت می‌گیرد.
«شیخ نعیم قاسم» قائم‌مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز در این دیدار با ابلاغ سلام، دعا و آرزوی توفیق سیدحسن نصرالله برای رئیسی، اظهار داشت: امروز با وجود شرایط اجتماعی سخت، وضعیت در جریان مقاومت لبنان به دلیل همراهی واقعی و اتحاد با مردم قابل قبول است.
وی تصریح کرد: تنها گروهی که توانسته در لبنان یکپارچگی و اتحاد خود را با مردم در برابر تعدی‌ها و توطئه‌های دشمن صهیونیستی حفظ کند، حزب‌الله لبنان است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari