معاون دبیر کل حزب الله لبنان به موضع گیری درباره حملات امروز مقاومت به صهیونیست‌ها پرداخت و آن را در راستای تثبیت قواعد بازدارندگی دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان به موضع‌گیری درباره حملات امروز مقاومت به صهیونیست‌ها پرداخت و آن‌را در راستای تثبیت قواعد بازدارندگی دانست.
وی افزود: واکنشی که حزب الله لبنان نشان داد و در واقع در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی بود که همه دنیا آن‌را دیدند و ما نمی‌توانیم که در قبال آن سکوت اختیار کنیم.
معاون دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: اسرائیل باید بداند که لبنان عرصه جولان دادن آن نیست تا هرگونه که می‌خواهد عمل کند و قدرت خود را به رخ بکشد.
وی گفت: لبنان عرصه امن و مصون شده است و اسرائیل باید بفهمد که باید قاعده را رعایت کند و به بازدارندگی توجه کند وگرنه ما آماده واکنش هستیم.
معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: حزب الله علناً متعهد شده است که حمله به لبنان به این معنی است که با واکنش مناسب روبرو خواهد شد.
شیخ نعیم قاسم تصریح کرد: ما دریافتیم که این پاسخ مناسب است و در مورد تجزیه و تحلیل جزییات، اسرائیل آنچه را که می‌خواهد تجزیه و تحلیل کند.
گفتنی است که مقاومت اسلامی لبنان امروز حملات راکتی علیه صهیونیست‌ها انجام داد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.