رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که اظهارات مقامات این رژیم درباره بازداشتن حزب‌الله لبنان صحت ندارد و آنها با مطرح کردن چنین موضوعی خودشان را فریب می‌دهند.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه‌های رژیم  صهیونیستی همچنان حملات مقاومت لبنان به مناطق اشغالی در مجاورت مزارع شبعا را رصد می‌کنند نظارت می‌کنند و روزنامه هاآرتص در این باره اعلام کرد: شلیک موشک از لبنان صبح امروز در مقیاس خود استثنایی بود.
این روزنامه نوشت: اسرائیلی‌ها مانند رهبری‌شان خواستار جنگ نیستند.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به شلیک موشک از لبنان به اراضی اشغالی گزارش داد: اسرائیل با گفتن اینکه حزب‌الله را بازداشته است یا خودش را فریب می‌دهد و یا سرش را زیر برف کرده است.
این اظهارات پس از آن مطرح شد که رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: ارزیابی اطلاعاتی ارتش اسرائیل این است که حزب الله به حملات اسرائیل پاسخ نخواهد داد.
این رسانه‌ها در این باره نوشتند: مشخص شد که ارزیابی اطلاعاتی ارتش اشتباه بوده است و شلیک موشک توسط حزب‌الله از لحاظ استراتژیکی یک تحول خطرناک و مهم برای اسرائیل به شمار می‌رود.
“یونی بن مناحیم” روزنامه‌نگار اسرائیلی در این باره گفت: بار دیگر اطلاعات اسرائیل با شلیک موشک توسط حزب‌الله غافلگیر شد.
وی افزود: بازدارندگی از بین رفته است و شرایط مستلزم واکنش شدید به حزب‌الله و ایران است، اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد و (رهبران رژیم) منتظر شورای امنیت هستند این مایه ننگ است.
انتهای پیام
این رسانه ها هم مثل کیهان ما میمونه

source

توسط jahankhabari