رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که یک تاجر اماراتی از سه سال پیش به یکی از پروژه‌های امنیت غذایی این رژیم کمک‌های سخاوتمندانه می‌کند.
به گزارش ایسنا، وبسایت صهیونیستی “کلکالست” متخصص در امور اقتصادی نوشت، محمد العبّار اماراتی یکی از پنج حامی مالی است که با ارائه کمک‌هایی به ارزش ۵۵۰ میلیون شکِل (واحد پول اسرائیل) یا حدود ۱۷۰ میلیون دلار به هزاران خانواده گرسنه صهیونیستی، به صورت محرمانه بودجه یک پروژه کلان رژیم صهیونیستی را که از سال ۲۰۰۳ کلید خورده، تامین می‌کنند.
هویت این پنج حامی مالی بزرگ در جریان کنفرانس “امنیت غذایی” که دوشنبه گذشته در تل‌آویو برگزار شد، فاش شد و یکی از آنها العبار رئیس هیئت مدیره بزرگترین شرکت املاک در امارات است که مالک برج خلیفه، بزرگترین برج جهان است.
این وبسایت اعلام کرد، برای اولین بار پنج حامی مالی به هزاران خانواده گرسنه به ارزش ۵۵۰ میلیون شکِل در ۱۸ سال گذشته مشخص شد که موتی بن موشه، لین بلواتنیک و شخصیت شگفت انگیز تاجر اماراتی محمد العبار، رئیس هیئت مدیره شرکت مالک برج خلیفه معروف از جمله این پنج تن هستند.

این وبسایت عنوان گزارش خود را “تاجر اماراتی که به مدت سه سال در کاهش گرسنگی در اسرائیل نقش داشته است” قرار داد.
العبار اماراتی در سال ۲۰۱۸ یعنی قبل از امضای توافقنامه عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و امارات به این پروژه عظیم پیوسته است. موتی بن موشه، بازرگان صهیونیستی در سال ۲۰۰۳ این پروژه را تاسیس و با ۲۵۰۰ خانواده کار را شروع کرد و بعد هم موفق شد تعدادی حامی مالی از جمله همین العباری را جذب کند که به خانواده‌های نیازمند رژیم صهیونیستی کمک‌های مالی و غیر نقدی می‌کند.
موشه می‌گوید، دلیل پیوستن العباری به این پروژه عظمت آن بود. این پنج تاجر در طول ۱۸ سال برای اسرائیلی‌ها در تمام بخش‌های اجتماعی، سرمایه گذاری به ارزش ۵۵۰ میلیون شکل در قالب کارت‌ها و بسته‌های غذایی داشته‌اند و همچنان به سرمایه گذاری خود به شکل مداوم و در قالب مبالغ کلان ادامه می‌دهند.
جنبش بایکوت، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل اقدام العبار به ارائه کمک‌های مالی محرمانه به رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
کلکالست نوشت، پروژه فوق برای رفع ناامنی غذایی به ویژه برای رژیم صهیونیستی سودآور است. در سال ۲۰۲۰ بودجه آن بالغ بر ۵۲ میلیون شکل بود که تنها ۲۰ میلیون شکل آن توسط دولت رژیم صهیونیستی و پنج میلیون شکل از طرف مقامات محلی تأمین شد و حامیان مالی از جمله العبار ۲۷ میلیون شکل کمک کردند و ۱۰ هزار ۸۰۰ خانواده صهیونیستی کوپن غذا و محصولات غذایی به ارزش ۵۰۰ شکل دریافت کردند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.