در ادامه خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، بر اثر تیراندازی سحرگاه امروز در شهرستان «هریس» در ایالت تگزاس، یک نفر کشته و ۵ تَن زخمی شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی، در حادثه تیراندازی سحرگاه امروز یکشنبه در یک باشگاه شبانه در ایالت تگزاس واقع در آمریکا، ۶ نفر کشته و زخمی شدند.
بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، حادثه داخل یک باشگاه شبانه در شهرستان «هریس» در ایالت تگزاس با تیراندازی ضاربان مسلح آغاز شد؛ اما به بیرون از این محل کشیده شد.
بر اساس اعلام پلیس، علت درگیری تا کنون روشن نشده است؛ اما قربانیان در میانه درگیری سوار بر خودرو از محل گریختند؛ اما خودروی آنها اندک مسافتی بعد خراب شد و آنها گرفتار ضاربان شدند.
در این حادثه یک نفر کشته و ۵ تَن نیز زخمی شده اند.
پلیس از آغاز تحقیقات در ارتباط با این حادثه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می‌شود، لابی قدرتمند سلاح اجازه نمی‌دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت بر حمل سلاح در این کشور تصویب شود.
در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه‌ها سبب شده تا اغلب مردم اسلحه شخصی در اختیار داشته باشند و به همین علت آمار قتل و کشتار در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari