دبیرکل جنبش «عصائب اهل الحق» عراق با بیان اینکه دشمنی صهیونیست‌ها با این کشور همچنان ادامه دارد، گفت: قطعا اقدامات خصمانه تل آویو را پاسخ می دهیم.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «شیخ قیس الخزعلی» دبیرکل جنبش «عصائب اهل الحق» عراق از اقدامات رژیم صهیونیستی علیه بغداد و گروه‌های مقاومت در عراق به شدت انتقاد کرد.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: رژیم صهیونیستی اقدامات خصمانه‌ای را علیه بغداد انجام داده است و حملات آن به شهادت شماری از جوانان مقاومت عراق منجر شده است. طبیعتاً ما برای خود حق پاسخگویی قائل هستیم.
این شخصیت عراقی با بیان اینکه گروه‌های مقاومت عراق، بخشی از معادله بازدارندگی هستند که سید حسن نصرالله آن را مطرح کرد، گفت: اسرائیل راکتورهای هسته‌ای عراق را بمباران کرد و مسئول تمام اتفاقات بد در این کشور است.
وی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی به خاطر عوامل مذهبی و عقیدتی دست از هدف قرار دادن عراق، بر نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: جنبش عصائب اهل الحق در برابر رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد و با آن مقابله خواهد کرد.
الخزعلی در ادامه به حمایت‌های تهران از عراق پرداخت و گفت: ایران در زمانی که همه کشورها در پی توطئه بودند، نخستین کشوری بود که فرآیند سیاسی در عراق را به رسمیت شناخت. ایران در بین کشورهای همسایه، تنها کشوری بود که در جریان حمله داعش، از عراق حمایت کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari