معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به حمله راکتی اخیر این گروه مقاومتی به مواضع رژیم صهیونیستی، گفت: صهیونیست‌ها پس از این حمله متوجه شدند که حزب‌الله در آمادگی کامل به سر می‌برد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان سخنانی را در خصوص حمله راکتی اخیر این گروه مقاومتی به مواضع رژیم صهیونیستی مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: حزب الله به دنبال جنگ نیست اما اگر دشمن صهیونیستی به لبنان تجاوز کند حزب الله پاسخ آن را خواهد داد و این همان چیزی است که طی روزهای اخیر اتفاق افتاد.
معاون دبیر کل حزب‌الله افزود: رژیم صهیونیستی حاکمیت لبنان را نقض می‌کند و اگر پاسخ آن را ندهیم به تجاوزات خود ادامه خواهد داد. شیخ نعیم قاسم تصریح کرد: طی روزهای اخیر رژیم صهیونیستی به لبنان تجاوز کرد و ما نیز پاسخ آن را دادیم.
وی در ادامه گفت: اگر پاسخ نمی‌دادیم دشمن باز هم تجاوزات بیشتری انجام می‌داد تا ببیند که آیا ما با حملات مقابله می‌کنیم یا نه. دشمن صهیونیستی دریافت که مقاومت با وجود همه دشواری‌هایی که در لبنان وجود دارد، برای مقابله با هرگونه تجاوز نظامی خارجی از آمادگی کامل برخوردار است.
حزب الله لبنان روز جمعه به حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به مرزهای جنوبی این کشور واکنش نشان داد. پس از شلیک ده‌ها موشک به سمت مواضع صهیونیست‌ها، حزب الله لبنان ضمن برعهده گرفتن این حملات اعلام کرد: در ساعت ۱۱:۱۵ روز جمعه با ده‌ها راکت، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا هدف قرار گرفته است.
در همین ارتباط، حزب الله لبنان تصریح کرد: یگان‌های شهیدان علی کامل محسن و محمد قاسم طحان مناطق اطراف مواضع اشغالگران را در مزارع شبعا هدف قرار دادند. در بیانیه حزب الله آمده است: این حمله با ده‌ها راکت از نوع ۱۲۲ میلی متری انجام شد. این حملات راکتی در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به الجرمق و الشواکر لبنان رخ داده است. اقدام غافلگیرکننده حزب الله و حملات آن به مواضع رژیم صهیونیستی واکنش‌های متعددی به دنبال داشت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari