جنبش جهاد اسلامی در فلسطین درباره پیامدهای سفر یک هیات امنیتی آمریکایی به فلسطین اشغالی و دیدارهای آنها در رام الله و فلسطین اشغالی هشدار داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، جنبش جهاد اسلامی در فلسطین درباره پیامدهای سفر یک هیات امنیتی آمریکایی به فلسطین اشغالی و دیدارهای آنها در رام الله و فلسطین اشغالی هشدار داد.
طارق سلمی سخنگوی جهاد اسلامی روز سه‌شنبه در اظهاراتی گفت: سفر هیات اطلاعاتی آمریکا به سرزمین‌های اشغالی در راستای تقویت همکاری امنیتی با تل‎‌آویو و بازگرداندن روند بیهوده مذاکرات با اجرای سند توافق سه‌جانبه میان تشکیلات خودگردان، رژیم صهیونیستی و آمریکاست.
سخنگوی جهاد اسلامی از گروه‌های ملی فلسطین خواست با همه نقشه‌ها برای از بین بردن حقوق و اصول ملت فلسطین مقابله کنند و در برابر همه توطئه‌ها برای دور زدن انقلاب مردم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر هوشیار باشند.
ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) قرار است برای گفت‌وگو با مقام‌های رژیم صهیونیستی درباره مسائل مختلف از جمله ایران وارد فلسطین اشغالی شود و احتمالاً در رام‌الله با مقام‌های تشکیلات خودگردان فلسطین نیز دیدار خواهد کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.