گروه های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه ای سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به کشور مغرب را محکوم کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم»، گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای سفر «یائید لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به مغرب را محکوم کردند.
بر اساس این گزارش، گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه خود افتتاح دفتر ارتباطات رژیم صهیونیستی در مغرب را جنایتی علیه آرمان ملت فلسطین و امت عربی و اسلامی دانستند.
در بیانیه گروه‌های مقاومت فلسطین آمده است: افتتاح دفتر ارتباطات رژیم‌صهیونیستی در مغرب بیانگر میزان انحطاط اخلاقی سازشکاران عرب است. افتتاح دفاتر و مراکز رژیم اشغالگر صهیونیستی در کشورهای عربی مغایر با آرمان‌ها و خواسته‌های ملت‌های امت اسلامی است.
این گروه‌ها همچنین درباره تلاش‌ها برای احیای دور تازه مذاکرات سازش میان رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کردند که هرگونه توافقی در این مذاکرات غیر قابل قبول است.
گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند که سیاست‌های ایالات متحده و رژیم صهیونیستی هرگز نمی‌تواند مردم فلسطین را از پایبندی به حقوق خود در سرزمین خودشان و دفاع از آن منصرف کند.
روز گذشته نیز «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی، سفر «یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به مغرب را محکوم کرد.
وی گفت: سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به یک کشور عربی قاره آفریقا در حالی که برخی از کشورهای این قاره و در رأس آنها الجزایر تصمیم به اخراج تل آویو از اتحادیه آفریقا گرفته‌اند، محکوم و غیر قابل قبول است.
سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین اظهار داشت: عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی سیاستی شکست خورده است و برخاسته از اراده ملت‌های عربی و اسلامی نیست. امروز خواسته ملت‌های اسلامی آزادسازی فلسطین و اخراج رژیم صهیونیستی از منطقه است.
گفتنی است «یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی چهارشنبه تل آویو را به مقصد مغرب ترک کرد. این سفر اولین سفر یک مقام رژیم صهیونیستی به مغرب از زمان امضای توافقنامه عادی سازی روابط است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari