رئیس جمهور سوریه در نخستین نشست کابینه جدید این کشور اولویت های کنونی دولت را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، رئیس جمهور سوریه در نخستین نشست کابینه جدید این کشور اولویت‌های این مرحله را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، بشار اسد از تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی به عنوان اولویت‌های کنونی دولت سوریه یاد کرد.
بشار اسد گفت: اولویت کنونی ما تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی است. در گذشته بحث برقراری امنیت برای شروع روند تولید اهمیت داشت اما امروز تولید به منظور تداوم ثبات به خصوص پس از آزادسازی بخش‌های عظیمی از خاک سوریه از لوث تروریست‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.
رئیس جمهور سوریه افزود: نکته اصلی این است که ما به عنوان دولت چالش‌های پیش رو مشخص می‌کنیم و اینکه کدام یک از این چالش‌ها را اصلی یا فرعی مدنظر بگیریم. ما گاهی در چالش‌های فرعی فرو می‌رویم و چالش‌های اصلی را نادیده می‌گیریم اما از توانایی مقابله با چالش‌ها و حل آنها برخورداریم.
لازم به ذکر است که اعضای کابینه جدید سوریه روز شنبه در حضور بشار اسد رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کردند و کار خود را آغاز نمودند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، کابینه جدید سوریه روز شنبه سوگند یاد کرد.
بر اساس این گزارش، اعضای کابینه جدید سوریه به ریاست «حسین عرنوس» در حضور «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کردند.
گفتنی است که بشار اسد رئیس جمهور سوریه پیش از این با صدور فرمانی تشکیل کابینه جدید این کشور را تأیید کرده بود.
تشکیل این کابینه به ریاست حسین عرنوس و با عضویت ۳۰ وزیر شکل گرفت.
حسین عرنوس اخیراً از سوی بشار اسد مأمور به تشکیل کابینه سوریه شده بود. بشار اسد در تاریخ ۵ خرداد با کسب بیش از ۹۵ درصد آرا در انتخابات ریاست جمهوری سوریه پیروز شد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari