منابع صهیونیست اعلام کردند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی مانع نشست وزیر جنگ این رژیم با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم،، منابع صهیونیست اعلام کردند که نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی مانع نشست بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شده است.
کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که گانتز پس از رد درخواست دیدارش با محمود عباس از سوی نفتالی بنت اعلام کرد: من از بلندپایه ترین و مناسبت ترین مقام های اسرائیلی برای انجام این دیدار هستم.
بنا به این گزارش، گانتز هم مخالفت خود را با گفت وگوی بنت با رئیس تشکیلات خودگران فلسطین اعلام کرد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین درباره نشست یائیر لاپید وزیر خارجه این رژیم با محمود عباس هشدار داد: این دیدار پیامدهای سیاسی ملموسی را به دنبال خواهد داشت که اسرائیل در حال حاضر نمی خواهد با آن روبرو شود.
این رسانه رژیم صهیونیستی به دلیل مخالفت بنت با درخواست گانتز و یا مخالت وزیر جنگ با دیدار لاپید با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اشاره‌ای نکرده است.
بنی گانتز ماه گذشته با محمود عباس تماس تلفنی برقرار کرد و این در حالی است که بنت نه تنها هیچ تماسی با رئیس تشکیلات برقرار نکرده است، با ازسرگیری مذاکرات با طرف فلسطینی درباره حل و فصل مشکلات طرفین مخالفت کرده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.