رئیس جمهوری لبنان با تاکید بر اینکه روند تشکیل کابینه در دست انجام است، گفت که تصمیم جدی‌اش این است که مسؤولیت‌های کامل خود را در مواجهه با مشکلات حال با هر میزان مانعی برعهده بگیرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، میشل عون، رئیس جمهوری لبنان در دیدار با گروهی از جوانان این کشور در کاخ بعبدا اظهار کرد: شرایط دشواری که لبنان در حال حاضر به دلیل سیاست‌های پولی اشتباه با آن مواجه است، به هیچ عنوان نمی‌تواند عزم ما را برای حرکت در مسیر رفع پیامدهای آن در هر شکند.
عون گفت: روند تشکیل کابینه در دست انجام است و امیدوارم دود سفید به زودی بلند شود و کابینه‌ای تشکیل شود که بتواند فشارهای ناشی از مقابله با انباشت بحران‌ها را تحمل کرده و مردم لبنان را راضی کند.
رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد: هر موضعگیری که در پیش گرفته و یا تصمیمی که برای اصلاح می‌گیریم با موانع بسیاری مواجه می‌شوند که هدف همگی آنها چوب کردن لای چرخ‌های دولت و مانع‌تراشی برای اهدافی است که اکنون برای همه طرف‌های داخلی و بین‌المللی آشکار هستند.
او در ادامه گفت: تصمیم جدی من این است که مسؤولیت‌های کامل خود را برای مقابله با مشکلات بپذیرم حال موانع هر چقدر که می‌خواهند بزرگ باشد و برخی طرف‌ها هرچه که می‌خواهند بهانه‌های پوچ و دروغینی را برای فرار از وظایفشان بیاورند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.