تروریست های تکفیری داعش در ادامه هدف قرار دادن دکل های برق در نقاط مختلف عراق، این بار چند دکل دیگر در استان «کرکوک» را هدف عملیات خرابکارانه قرار دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، اقدامات خرابکارانه تروریست‌های تکفیری داعش علیه دکل‌های برق در عراق همچنان ادامه دارد. تروریست‌های تکفیری عملیات خرابکارانه جدیدی را در این کشور انجام دادند.
بر اساس این گزارش، تروریست‌های تکفیری داعش چند دکل برق در استان کرکوک را هدف حمله قرار دادند. این درحالی است که چندی پیش نیز تعدادی از دکل‌های برق در صلاح الدین و نینوا هدف قرار گرفته بود.
پیشتر هم جنبش «کتائب حزب الله» عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: طبق اطلاعاتی که ما به دست آورده‌ایم عربستان سعودی در عملیات تخریب دکل‌های برق عراق دست دارد.
حزب الله عراق در بیانیه مذکور تصریح کرده است: هدف عربستان سعودی از عملیات تخریب دکل‌های برق عراق، ایجاد هرج و مرج در این کشور است. در واقع، سعودی‌ها به دنبال احیای داعش در عراق هستند.
در بیانیه کتائب حزب الله عراق آمده است: در حال حاضر ریاض تلاش می‌کند تا خود را به عنوان ناجی در بحران کنونی عراق جلوه دهد. این در حالی است که هدف اصلی و اساسی سعودی‌ها از این اقدام، ترمیم چهره مخدوش خود نزد افکار عمومی عراق است.
گفتنی است، طی روزهای اخیر، شبکه برق عراق هدف حملات و عملیات‌های تروریستی فراوانی قرار گرفته است. این حملات تروریستی موجب شده است تا بحران برق در عراق بیش از پیش تشدید شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari