سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد: به رژیم صهیونیستی اجازه نخواهیم داد معادله جدیدی را به غزه تحمیل کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش حماس گفت که مقاومت هرگز به رژیم صهیونیستی اجازه تحمیل معادله‌ای جدید علیه نوار غزه را نخواهد داد.
بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش حماس ضمن تاکید بر اینکه ملت فلسطین گزینه‌های زیادی برای مقابله با اشغالگران در اختیار دارد، تل آویو را مسئول پیامدهای عدم پایبندی به تعهداتش در قبال نوارغزه معرفی کرد.
القانوع اظهار داشت: جنبش حماس در حال مشورت با گروه‌های فلسطینی برای ارزیابی مواضع و اتخاذ تصمیمی ملی برای تعامل با تعلل رژیم صهیونیستی در عمل به تعهداتش است. پیشتر «محمد البریم» ملقب به «ابومجاهد» سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین گفت: گروه‌های مقاومت فلسطین طی امروز دوشنبه نشست مشترکی را برگزار خواهند کرد تا موضع یکپارچه ای را در قبال عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهداتش در قبال غزه اتخاذ کنند.
سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین تصریح کرد: رژیم صهیونیستی از رهگذر تنگ کردن حلقه محاصره نوارغزه قصد دارد فلسطین را در تنگنا قرار داده و به پایگاه مردمی مقاومت ضربه بزند. وی افزود: تا این لحظه هیچ پاسخ روشنی از سوی رژیم صهیونیستی در خصوص خواسته‌های گروه‌های فلسطینی داده نشده است. سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین اظهار داشت: مقاومت راه‌های مناسبی برای مجبور کردن رژیم صهیونیستی به عمل به تعهداتش در خصوص رفع محاصره غزه و بازسازی این باریکه دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari