وزیر کشور پیشین افغانستان در زمان ریاست‌ جمهوری حامد کرزی گزارش‌ها در مورد تعیین‌ شدنش به‌عنوان رییس حکومت موقت را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «علی‌احمد جلالی»، وزیر کشور پیشین افغانستان در زمان ریاست جمهوری حامد کرزی گزارش‌ها در مورد تعیین‌شدنش به‌عنوان رییس حکومت موقت را رد کرد.
«علی احمد جلالی»، امروز دوشنبه در صفحه فیسبوک خود نوشته است که او نه از این موضوع آگاهی دارد، نه کسی از او دعوت کرده و نه هم علاقه‌ای برای این کار دارد.
به‌گفته‌ی این سیاستمدار سابق افغانستان، برخی افراد به‌نام او صفحاتی درست کرده و از قول او اظهارات جعلی را منتشر می‌کنند.
جلالی همچنین درباره خبرهای تعیین او به عنوان رئیس حکومت موقت افغانستان افزود: باور نکنید، همه دروغ است.
روز گذشته برخی رسانه‌ها همزمان با پیشروی گروه طالبان در شهر کابل گفته بودند که قرار است «علی احمد جلالی» ریاست دولت انتقالی افغانستان را برعهده بگیرد. در این ارتباط همچنین در گزارش‌های رسانه‌ای آمده بود که علی احمد جلالی وزیر کشور اسبق و سفیر اسبق افغانستان در آلمان، به کابل رسیده و قرار است عهده دار ریاست دولت موقت شود.
مردم افغانستان پیش از آنکه با علی احمد جلالی به عنوان یک فرد سیاسی و یا نظامی آشنا باشد؛ او را به عنوان گوینده برنامه‌های افغانستان در رادیوی صدای آمریکا می‌شناسند و به خاطر دارند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari