جمعی از جوانان فلسطینی در روستای "العیساویه" شهر قدس از صبح امروز در مقابله با سربازان اسرائیلی هستند، از سوی دیگر مسئولان رژیم صهیونیستی از طرحی برای احداث یک محله شهرک‌نشین جدید در جنوب شهر قدس خبر دادند.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، پس از یورش شبانه سربازان اسرائیلی به چند شهرک در قدس، تعدادی از جوانان فلسطینی در روستای “العیساویه” با پرتاب ترقه با آنها مقابله می‌کنند، همچنین تعدادی دیگر از آنها به سمت برج اشغالگران در ورودی اردوگاه “شعفاط” کوکتل مولوتف پرتاب کردند.
از سوی دیگر مسؤولان رژیم اشغالگر صهیونیستی از طرح جدیدی برای احداث یک محله شهرک‌نشین جدید در جنوب شهر قدس اشغالی خبر دادند.
شهرداری قدس وابسته به رژیم صهیونیستی تاکید کرد که پروژه جدید شامل احداث حدود ۳۰۰ واحد مسکونی در منطقه‌ای نزدیک به محله بیت صفافا در قدس است.
همچنین رسانه‌های فلسطینی به نقل از برخی شاهدان عینی اعلام کردند که صبح امروز (سه‌شنبه) چهار دستگاه بولدوزر نظامی بزرگ در محدوده شرق اردوگاه المغازی، از ورودی ابوصفیه ده‌ها متر حرکت کرده و در نزدیکی محدوده امنیتی عملیات هم‌سطح‌سازی و خاک‌برداری را با حمایت چند پهپاد آغاز کردند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari