رئیس سازمان اطلاعات مصر در جریان سفر خود به اراضی اشغالی با نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دیدار کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی «معا»، عباس کامل، رئیس سازمان اطلاعات مصر با نفتالی بنت، نخست وزیر و بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دیدار و رایزنی کرد.
طبق گزارش سایت‌های عبری‌زبان، در این نشست تثبیت آرامش در غزه پس از تهدیدات گروه‌های مقاومت در اعتراض به عدم ورود کمک‌های قطری و گشایش مرزها مورد بررسی قرار گرفت.
این در حالی است که طبق ادعای سایت‌های عبری‌زبان، اهداف دیگری برای این سفر وجود دارد و مصری‌ها می‌خواهند نفتالی بنت پیامی به دولت آمریکا برساند که آنها گامی برای بهبود وضعیت منطقه قبل از دیدار بنت و بایدن اتخاذ می‌کنند.
منابعی در موسسه امنیتی اسرائیل به تایمز اسرائیل اعلام کردند، بین مذاکرات انجام شده بین اسرائیل با سازمان اطلاعات مصر و مسأله ورود پول‌های قطر ارتباطی وجود ندارد.
این سایت عبری‌زبان در خصوص مسأله اسرا و مفقود شدگان اسرائیلی اعلام کرد، موضع‌گیری در مورد این موضوع از زمان دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی به همین صورت باقی مانده است.
قالت وسائل إعلام فلسطینیة الیوم الأربعاء، إن مدیر جهاز المخابرات المصریة عباس کامل سیتوجه عقب زیارته القدس إلی رام الله للقاء الرئیس الفلسطینی محمود عباس.
رسانه‌های فلسطینی نیز امروز، چهارشنبه اعلام کردند، عباس کامل بعد از قدس اشغالی به رام الله می‌رود تا با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان و ماجد فرج همتای فلسطینی خود دیدار کند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari