منابع لبنانی از وقوع یک آتش سوزی جدید در این کشور خبر دادند و اعلام کردند که این بار این حادثه در یک ایستگاه اصلی توزیع برق در «بیروت» رخ داده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، منابع لبنانی از وقوع یک آتش سوزی جدید در این کشور خبر دادند و اعلام کردند که این حادثه در شهر «بیروت» رخ داده است.
بر اساس این گزارش، حادثه آتش سوزی در یکی از ایستگاه‌های اصلی توزیع برق در شهر بیروت اتفاق افتاده است. رسانه‌های لبنان اعلام کردند: تیم‌های آتش نشانی بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند تا آتش سوزی در این ایستگاه برق در منطقه «قصقص» بیروت را مهار کنند.
برخی منابع نیز ادعا کردند پیش از وقوع این حریق، صدای چند انفجار در این منطقه به گوش رسیده است. گفتنی است، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی شب هفتم محرم، تصریح کرد: یک اتاق عملیات مخصوص وجود دارد که مراکز برق را در عراق و لبنان هدف قرار می‌دهد و این مسأله اتفاقی نیست.
این درحالی است که اخیراً وقوع انفجار در تانکر انتقال سوخت لبنان در منطقه «عکار» به کشته شدن ۲۲ نفر و زخمی شدن ۷۰ تَن دیگر منجر شد. مقامات لبنانی از این حادثه به عنوان یک فاجعه ملی یاد کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari