یک نماینده پارلمان لبنان با بیان اینکه کمک های ایران به این کشور غیر مشروط است، گفت: متحدان غربی و عربی، به بیروت خیانت کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «سزار معلوف» نماینده پارلمان لبنان در سخنانی گفت: متحدان غربی و عربی لبنان به این کشور پشت کردند. در شرایطی که متحدان بیروت به آن خیانت کردند، ما چرا نباید کمک‌های ایران را بپذیریم؟
بر اساس این گزارش، این نماینده پارلمان لبنان تصریح کرد: چرا پذیرش کمک‌های ایران توسط لبنان ممنوع است؟ ما هر نوع کمک‌های غیر مشروط را خواهیم پذیرفت. کمک‌های ایران به لبنان نیز غیر مشروط هستند.
وی با اشاره به سخنان اخیر سفیر آمریکا در بیروت در خصوص برخی تحرکات واشنگتن برای کمک به لبنان، گفت: سفیر آمریکا در لبنان دیر از خواب بیدار شده است زیرا ما از مدت‌ها پیش با بحران مواجه شده ایم.
این نماینده پارلمان لبنان در ادامه نیز از رژیم صهیونیستی به عنوان تنها دشمن کشور خود یاد کرد. گفتنی است، لبنان درحال حاضر با بحران سوخت دست و پنجه نرم می‌کند. پیشتر نیز برخی گزارش‌ها پیرامون مخالفت گروه‌های سیاسی از جمله جریان المستقبل با خرید سوخت از ایران توسط بیروت، منتشر شده بود.
سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان با اعلام حرکت کشتی حامل سوخت از ایران به سوی لبنان، به صهیونیست‌ها هشدار داد که در صورت هر گونه تعرض به کشتی مذکور، پاسخ سختی دریافت خواهند کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari