یک نماینده فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان حرکت کشتی سوخت از ایران به سمت لبنان را شکستی دیگر برای محاسبات آمریکا و دنباله روهایش در لبنان و منطقه برشمرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، یک نماینده فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت که حرکت کشتی حامل سوخت از ایران به سمت لبنان از همان ابتدا محاسبات دولت آمریکا و دنباله روهایش در لبنان و منطقه را با شکست مواجه کرد بخصوص آنکه آنها تلاش دارند ملت ما را خوار و خفیف کنند و به مقاومت قهرمانانه آنها که سازنده معادلات در رویارویی با دشمن خارجی لبنان است ضربه بزنند.
«حسن فضل الله» تاکید کرد: آمریکا اجازه ورود پول از جمله پول خود لبنانی ها را به لبنان نمی دهد و با هرگونه کمک خارجی به لبنان از جمله فرآورده های نفتی که واردات آن نیازی به دستور آمریکا هم ندارد، مخالفت می کند.
این نماینده لبنانی ادامه داد: کسانی که در پی ترساندن مردم از تحریم های آمریکا بودند سعی دارند بر ناکامی خود و شکست گزینه های سیاسی- اقتصادی و مالی شان سرپوش بگذارند.
حسن فضل الله گفت: آنچه حزب الله می خواهد یاری رساندن به مردمی است که از اوضاع کنونی در کشورشان که در نتیجه محاصره آمریکا و ناتوانی موسسات دولت از عمل به وظایف خود روی داده است، در رنج هستند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.