رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» گفت: نبرد «شمشیر قدس» نقطه عطف مهمی را در نبرد با دشمن ایجاد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» سخنانی را در خصوص نبرد شمشیر قدس که در آن مقاومت اسلامی فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی به پیروزی رسید، مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تصریح کرد: نبرد «شمشیر قدس» نقطه عطف مهمی را در نبرد با دشمن ایجاد کرد. پیشتر نیز اسماعیل هنیه در سخنانی به دستاوردهای مقاومت در نبرد شمشیر قدس پرداخت و بر ضرورت ادامه تلاش‌ها در راستای تحقق اهداف ملت فلسطین تاکید کرد.
هنیه همچنین به تشریح استراتژی جنبش متبوعش برای مراحل آتی و اولویت‌های آن در رابطه با تحولات سیاسی پرداخت. وی تاکید کرد که پیروزی اخیر در نبرد شمشیر قدس متعلق به همه امت است و پیامدهای این پیروزی بر تمام منطقه تاثیرگذار خواهد بود.
چندی پیش هم «خالد البطش» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در اظهاراتی گفت: «شمشیر قدس» آخرین نبرد مقاومت فلسطین با اشغالگران صهیونیست به شمار نمی‌رود. عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه تصریح کرد: نبرد ما با صهیونیست‌ها تا زمان آزادسازی تمام خاک فلسطین ادامه خواهد داشت. تا زمانی که صهیونیست‌ها در اراضی فلسطین اشغالگری می‌کنند، نبرد علیه آنها متوقف نخواهد شد.
خالد البطش همچنین تصریح کرد: رژیم اشغالگر به اشتباه تصور می‌کرد که می‌تواند بر مقاومت ما پیروز شود، اما امکانات مقاومت موجب غافلگیری شدید صهیونیست‌ها شد. پیامدهای نبرد شمشیر قدس هنوز هم قابل مشاهده است.
این عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین اظهار داشت: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند تا از طریق تشدید محاصره غزه و ممانعت از ورود کالاهای مختلف به این منطقه اهدافی را محقق سازد که در عرصه میدانی از دستیابی به آنها عاجز ماند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.