رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی معتقدند که رهبر حماس در غزه آماده ورود به دور دیگری از درگیری مسلحانه با این رژیم است.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، مرکز تلویزیون و رادیوی رژیم صهیونیستی(مکان) ادعا کرد: نهادهای امنیتی اسرائیل معتقدند که یحیی السنوار، رهبر حماس در غزه آماده ورود به دور دیگری از درگیری مسلحانه با اسرائیل است. دلیل این مساله کاهش تأیید و محبوبیت حماس در میان ساکنان غزه است که از بحران اقتصادی جدی رنج می‌برد.
مکان گزارش داد: براساس ارزیابی‌ها انبار موشک‌های حماس برای یک دور دیگر از درگیری کافی است حماس طی جنگ اخیر متحمل خسارت‌های بزرگی شد.
منابع امنیتی شاهد ازسرگیری تولید موشک‌ها در غزه هستند. دستگاه‌های امنیتی آماده تظاهرات دیگری در مرزها هستند که حماس برای اواخر هفته کنونی درحال برنامه ریزی برای برگزاری آن است.
این مرکز گزارش داد: منابعی در ارتش اسرائیل در پیام‌هایی که حماس درباره عدم برنامه ریزی حمله جوانان فلسطینی به دیوار امنیتی و تیراندازی به سربازان از طریق میانجیگران به اسرائیل داده است، تردید دارند. علت این تردید مقادیر عظیم بمب‌های دست ساز و بمب‌های دیگری است که به همراه این جوانان بود. همچنین این جوانان از هفت تیر برای تیراندازی به سمت یکی از سربازان گارد مرزی استفاده کردند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.