هزاران شهروند مخالف سیاست‌های محدودکننده و کرونایی دولت آلمان دست به تظاهرات زدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان تی وی، هزاران شهروند مخالف سیاست‌های محدودکننده و کرونایی دولت آلمان دست به تظاهرات زدند.
عمده این اعتراضات در خیابان‌های شهر برلین، پایتخت آلمان برگزار شد و در دیگر شهرها و مناطق برلین پلیس مجوز برگزاری تظاهرات را به معترضان نداده بود.
گفته شده اعتراضات علیه سیاست‌های کرونایی در آلمان منجر به درگیری معترضان و نیروهای پلیس شد و تا کنون ۳۶ نفر در این اعتراضات بازداشت شده‌اند.
پلیس آلمان برای مقابله با معترضان از گاز اشک آور استفاده کرده، اگرچه همزمان اعلام شده که یک مأمور نیز در جریان اعتراضات زخمی شده است.
در این ارتباط گزارش شده که پلیس از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات که اکثراً بدون ماسک و بدون رعایت فاصله اجتماعی گرد هم آمده بودند، درخواست کرده بود متفرق شوند و پس از بی‌توجهی معترضان به این درخواست، پلیس با ماشین‌های آب‌پاش تلاش کرد به این تظاهرات پایان دهد.
تظاهرات کنندگان با حمل پلاکاردهایی با این شعارها «به دیکتاتوری کرونا پایان دهید»، «اگر تستی در کار نباشد، از شیوع هم خبری نیست» و «صلح، آزادی و دموکراسی»، علیه سیاست دولت در رابطه با ایجاد محدودیت برای کسانی که حاضر به تزریق واکسن کرونا نمی‌شوند، اعتراض کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari