عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی چرت زدن رئیس جمهور آمریکا حین دیدارش با نخست وزیر رژیم صهیونیستی را مورد انتقاد قرار داد.
به گزارش ایسنا، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن و از رهبران برجسته جنبش انصارالله در سخنانی چرت زدن جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا حین دیدارش با نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید را مورد تمسخر قرار داد.
الحوثی در توییتی در این باره نوشت: دیدار نفتالی بنت و بایدن آنقدر خسته کننده بود که رئیس جمهوری آمریکا با آن به خواب رفت.
وی افزود: کسی که چرت می‌زند درحالی که بنت در کنار اوست، بهتر است زمانی هم که از به صدا درآمدن آژیر خطر مقابل موشک‌های مقاومت فلسطین و لبنان مطلع می‌شود، بخوابد.
محمد علی الحوثی ادامه داد: این چرت زدن نشان می‌دهد که سیاست خارجی رژیم اشغالگر به دلیل وجود محورهای خسته کننده در آن، سست شده است و شکست خواهد خورد.
این اظهارات پس از آن مطرح شد که شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مختلف ویدئویی را از دیدار جو بایدن و نفتالی بنت که پس از دوبار تاخیر در نهایت به مدت ۲۵ دقیقه برگزار شد، منتشر کردند که نشان می‌دهد بایدن میان صحبت‌های بنت درحال چرت زدن است.
این ویدئو به صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی دست به دست و منتشر شده است.
انتهای پیام
یک حقه سیاسی واسه رو کار آوردن معاون….

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.