«آرارات میرزویان» وزیر امور خارجه ارمنستان طی اظهاراتی اعلام کرد که مایل است با همتای خود از جمهوری آذربایجان برای ازسرگیری مذاکرات در راستای حل و فصل موضوع قره باغ، دیدار کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «آرارات میرزویان» وزیر امور خارجه ارمنستان طی اظهاراتی اعلام کرد که مایل است با همتای آذربایجانی خود برای از سرگیری مذاکرات در حل و فصل قره باغ، دیدار کند.
بر اساس این گزارش، وزیر خارجه ارمنستان تاکید کرد: ارمنستان بارها اعلام کرده که حل و فصل (بحران قره باغ) را تنها از طریق مذاکرات صلح میسر می‌داند؛ بنابراین ما آماده برگزاری یک نشست در این راستا هستیم.
در عین حال، میرزویان با تأکید بر اینکه ارمنستان در حال حاضر مشغول هیچ گونه مذاکره صلحی با باکو نیست، توصیه کرد که جمهوری آذربایجان بر اجرای تمام مفاد بیانیه سه جانبه آتش بس در منطقه درگیری که در ۹ نوامبر سال گذشته میلادی امضا شده تمرکز کند.
گفتنی است امروز، در جریان شلیک تک تیراندازان جمهوری آذربایجان به سوی مواضع نظامی ارمنستان در مرز میان دو کشور، یک سرباز مرزبانی ارمنستان کشته شد.
این حادثه امروز به وقوع پیوسته و هنوز جزئیات بیشتری در خصوص مصدومین احتمالی و دلیل این درگیری در نواحی مرزی میان دو کشور منتشر نشده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *