فرماندهی نیروهای مرزبانی عراق از تدابیر تازه امنیتی در مناطق مرزی برای جلوگیری از ورود تروریست‌ها به خاک عراق از مرزهای مشترک با سوریه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری عراقی واع، فرماندهی نیروهای مرزبانی عراق از تدابیر تازه امنیتی در مناطق مرزی برای جلوگیری از ورود تروریست‌ها به خاک عراق از مرزهای مشترک با سوریه خبر داد.
سرلشکر «حامد الحسینی»، فرمانده نیروهای مرزبانی عراق، گفت که با شدت گرفتن عملیات علیه تروریست‌ها در جنوب مناطق صحرایی عراق، تعدادی از آنان با فرار از این منطقه به سمت مثلث القائم عکاشات طریبیل در مرزهای مشترک عراق با اردن وسوریه رفته‌اند.
او گفت که نیروهای مرزبانی اطلاعات لازم درباره انتقال تروریست‌ها را به نیروهای ارتش و حشد شعبی مستقر در این مناطق داده‌اند و عملیات علیه آنها آغاز شده است.
الحسینی تأکید کرد که برخی مناطق هستند که نیروی خاصی آنها را در کنترل ندارد و برای همین عملیات بازرسی دقیقی آغاز شده که تروریست‌ها امکان فرار از آن را ندارند.
سه‌شنبه گذشته نیز فرماندهی مرزبانی عراق از آغاز عملیات امنیتی در نوار مرزی با سوریه خبر داد و تأکید کرد که این عملیات با همکاری نیروهای مرزبانی و ارتش و حشد شعبی و نیروی هوایی ارتش اجرا می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *