رهبر جبهه مقاومت ولایت پنجشیر افغانستان در یک پیام صوتی اعلام کرد که جبهه مقاومت تا آزادی کشور و پیروزی افغانستان خواهد جنگید.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، احمد مسعود رهبر جبهه مقاومت ولایت پنجشیر افغانستان در یک پیام صوتی اعلام کرد: افغانستان پس از وقایع اخیر ممکن است به کشوری عقب افتاده و منزوی تبدیل شود.
وی با بیان اینکه مبارزان جبهه مقاومت همچنان در حال مبارزه با طالبان در پنجشیر هستند، افزود: جبهه مقاومت تا آزادی کشور و پیروزی افغانستان خواهد جنگید.
مسعود همه مردم افغانستان را به قیام علیه طالبان فراخواند. وی همچنین از جامعه جهانی خواست دولتی که از سوی طالبان تشکیل می شود را به رسمیت نشناسد.
وی در این پیام با اعلام اینکه می ایستد و مبارزه می کند، اظهار داشت: طالب تغییر نکرده بلکه ظالم‌تر، افراطی‌تر و متعصب‌تر شده است.
احمد مسعود اعلام کرد: طالبان وساطت علما را برای آتش بس در ولایت پنجشیر نپذیرفت. مردم افغانستان قضاوت خواهند کرد که دوست واقعی آنها کیست
وی در پیامش گفت که تصویر آینده افغانستان با طالبان تصویری «عقب‌مانده، تاریک، به دور از هرگونه فرهنگ و هنر و در انزوای سیاسی و اقتصادی در دنیا» خواهد بود.
رهبر جبهه مقاومت پنجشیر اظهار داشت: با همه کسانی که در برابر طالبان اسلحه به دست می گیرند همکاری می کنیم.
وی همچنین اعلام کرد که سخنگوی جدید جبهه مقاومت معرفی خواهد شد و مقاومت ادامه دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *