نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان «جلبوع» این رژیم، گفت: این موضوع، حادثه خطرناکی است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان «جلبوع» رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: فرار اسرای فلسطینی که به دلایل امنیتی زندانی شده بودند، حادثه خطرناکی است. وی همچنین خواستار تلاش گسترده و همه جانبه نظامیان صهیونیست برای یافتن اسرای فراری شد.
پیشتر جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی به فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان صهیونیستی جلبوع واکنش نشان دادند. برخی منابع در جنبش جهاد اسلامی اعلام کردند که رهبر عملیات فرار از زندان محمود عبدالله العارضه نام دارد. به گفته این منابع، العارضه از اسرای جهاد اسلامی در زندان جلبوع است.
جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که عملیات فرار اسرا از زندان، یک عملیات قهرمانانه است که ضربه‌ای بزرگ به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی و سیلی محکمی به ارتش و ساختار سیاسی رژیم اشغالگر صهیونیستی است.
از سوی دیگر، فوزی برهوم سخنگوی حماس نیز تاکید کرد که فرار ۶ نفر از اسرا علیرغم تمامی موانع امنیتی، اقدامی شجاعانه و قهرمانه است. این پیروزی چالشی حقیقی را در برابر نهادهای امنیتی صهیونیستی قرار داد که خود را شکست‌ناپذیر می‌دانستند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari