منابع رسانه ای اعلام کردند که ۶ اسیر فلسطینی موفق شده‌اند از طریق حفر تونل از زندان «جلبوع» در فلسطین اشغالی فرار کنند؛ این درحالی است که زندان مذکور تحت تدابیر امنیتی شدید قرار داشته است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سما، ۶ اسیر فلسطینی موفق شدند از زندان «جلبوع» رژیم صهیونیستی فرار کنند. این درحالی است که تدابیر امنیتی سخت گیرانه ای در زندان مذکور وجود داشته است.
بر اساس این گزارش، منابع رسانه ای اعلام کردند که ۶ اسیر فلسطینی از طریق حفر تونل توانسته اند از بند صهیونیستها بگریزند. در میان اسرایی که موفق به فرار شده اند، نام «زکریا زبیدی» فرمانده سابق «کتائب شهداء الاقصی» از اردوگاه «جنین» دیده می‌شود.
طبق آخرین گزارش ها، درحال حاضر نظامیان رژیم صهیونیستی در اطراف زندان جلبوع به حالت آماده باش درآمده اند. صهیونیست ها هم اکنون بالگردهای خود را برای یافتن ۶ اسیر فلسطینی به کار گرفته اند.
زکریا الزبیدی، مناضل یعقوب نفیعات، محمد قاسم عارضه، یعقوب محمود قدری، ایهم فؤاد کمامجی و محمود عبد الله عارضه اسامی اسرایی است که موفق به فرار از زندان رژیم صهیونیستی شده‌اند. گفته می شود که به جز زکریا الزبیدی، دیگر اسراء وابسته به جنبش جهاد اسلامی هستند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *