جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (سه شنبه) تاکید کرد که بمباران‌های اخیر علیه نوار غزه بخشی از تلاش بیهوده اشغالگران اسرائیلی برای اصلاح چهره مخدوش ارتش این رژیم است.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری “سما” فلسطین، طارق سلمی، سخنگوی رسانه‌ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهار کرد: دشمن که پس از دریافت سیلی‌های محکمی از آزادگان ما مایه تمسخر شده، بیهوده در تلاش است تا تصویر ارتش و ساختار امنیتی خود را اصلاح کند و البته عملیات بازپس‌گیری “آزادی” هرگز آخرین این سیلی‌ها و ضربات نخواهد بود.
سلمی تاکید کرد: بمباران پایگاه‌هایی در غزه در واقع بخشی از این تلاش دشمن بحران‌زده است که در برابر اراده ملی ما که با هر دستاورد مقاومت، رشد کرده و تقویت می‌شود، ناکام می ماند.
سخنگوی جهاد اسلامی افزود: عرصه ملی مقاومت در تمامی میدان‌های میهن، بزرگترین دلیل بر تعدد گزینه‌های مقاومت، ثبات موضعگیری‌ها و دلاوری قهرمانان آن است و دشمن باید بداند که ملت مقاومت هرگز ابزارهایی را که با آنها از خود و آرمانشان دفاع می‌کند، از دست نخواهند داد و مقاومت برای پاسخ به هر گونه حمله‌ای آماده است.
پنج تن از اسرای گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر از گردان‌های شهداء الاقصی در یک عملیات امنیتی بزرگ توانستند با حفر تونلی از داخل زندان جلبوع گریخته و آزادی خود را پس بگیرند. این اقدام باعث تمسخر رژیم صهیونیستی در سطح منطقه و جهان شده است.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *